Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Renkamas naujas podiplominių studijų kursas

Renkamas naujas podiplominių studijų kursas Lietuvos sveikatos mokslų universitete
ĮSISĄMONINIMU (MINDFULNESS) GRĮSTOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS PAGRINDAI
Pradžia – 2023 m. spalio 23 d.
Podiplominės studijos skirtos teoriškai ir praktiškai supažindinti su naujomis moksliniais įrodymais grįstomis kognityvinės ir elgesio terapijos kryptimis: Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos ir Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo principais bei praktinio taikymo galimybėmis. Kurso dalyviai taip pat bus teoriškai bei praktiškai supažindinti ir su kitomis įsisąmoninimu grįstos psichologijos pritaikymo sritimis – pedagoginėje psichologijoje ir darbe su vaikais, valgymo sutrikimų gydyme, esant piktnaudžiavimui alkoholiu/cheminėmis medžiagomis, organizacinėje psichologijoje, dirbant su organizacijomis ir t.t.
Mokytis gali visų specialybių gydytojai, psichoterapeutai, psichologai, slaugytojai, ergoterapeutai, kineziterapeutai. Išimties tvarka gali būti priimti ir kitų sričių specialistai (teirautis info@psichoterapija.info)
Studijų trukmė – 1 metai. Pagrindinę studijų dalį sudaro 10 mokymų blokų po dvi auditorines mokymų dienas (po 8 ak. val. per dieną, 160 val. per metus). Mokymai vyksta paprastai kartą per mėnesį savaitgaliais nuotoliniu arba hibridiniu būdu (t. y. gyvai Vilniuje arba Kaune ir kas negali atvykti, prisijungia nuotoliniu).
Taip pat mokymų programos dalyviai gauna galimybę nemokamai dalyvauti papildomuose seminaruose ir mokymų blokuose bei prieigą prie jų vaizdo įrašų, kuri prieinama kurso dalyviams visą mokymosi laikotarpį.
Mokymų vadovas: dr. Julius Neverauskas, LSMU Neuromokslų institutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas.
Pirmasis (įvadinis) mokymų seminaras planuojamas 2023 m. spalio 23 d. 18-21 val.
Pirmasis dviejų dienų mokymų blokas planuojamas 2023 m. spalio 28-29 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) 10-17 val. Abu mokymus ves dr. Julius Neverauskas.
Šių ir kitų mokymų įrašai patalpinami specialioje mokymų platformoje ir yra prieinami visiems mokymų dalyviams visą mokymosi laikotarpį.
Apie kitų mokymo blokų (juos ves mokymo programos lektoriai iš Lietuvos ir užsienio) datas informuosime vėliau.
Baigusieji kursą gaus LSMU Podiplominių studijų kurso baigimo pažymėjimą (160 val.).
Baigusieji studijas galės specialia tvarka tapti Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos (LĮGPA) patvirtintais Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytojais-instruktoriais. Plačiau apie tai https://www.mindfulness.lt
Atkreipiame dėmesį, kad mokymų kaina už visas studijas šiam kursui lieka nepadidėjusi – 832 eurai. Galima mokėti ir dalimis, t. y. per 4 kartus.
Norintieji dalyvauti studijose kviečiami užpildyti šią anketą: https://forms.gle/K92ExQaMzAWoQ5kB8
Apsisprendusieji kandidatai iki 2023 m. spalio 10 d. pateikia šiuos dokumentus (atsiųsti skenuotus el. paštu):
1. Laisvos formos prašymą, nurodant savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el. paštą), adresuotą LSMU Neuromokslų instituto direktoriui prof. Arimantui Tamašauskui, dalyvauti mokymuose „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“, kursų kodas KMU743.
2. Bakalauro ir/arba magistro diplomų kopijas.
Dokumentus siųsti: el. paštu info@psichoterapija.info .
Gavęs patvirtinimą dėl studijų kursantas turės iki 2023 m. spalio 10 d. pervesti stojamąjį mokestį už studijas 32 Eur į sutartyje su kursantu nurodytą sąskaitą (mokestis įeina į bendrą kainą).
Papildoma informacija telefonais +370 616 53444, +370 602 50142.
Edita Tamulienė
e.tamuliene@gmail.com