Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Nuo 2021 m. sausio mėn. renkamas naujas podiplominių studijų kursas ĮSISĄMONINIMU (MINDFULNESS) GRĮSTOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS PAGRINDAI (LSMU Neuromokslų institutas)

Podiplominių studijų kursas ĮSISĄMONINIMU (MINDFULNESS) GRĮSTOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS PAGRINDAI (LSMU Neuromokslų institutas)

Studijų pradžia: 2021 sausio 23-24 d.

Podiplominės studijos skirtos supažindinti su naujomis moksliniais įrodymais grįstomis kognityvinės ir elgesio terapijos kryptimis: Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos ir Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo principais bei praktinio taikymo galimybėmis. Kurso dalyviai bus supažindinti ir su kitomis įsisąmoninimu grįstos psichologijos pritaikymo sritimis – pedagoginėje psichologijoje ir darbe su vaikais, valgymo sutrikimų gydyme, esant piktnaudžiavimui alkoholiu/cheminėmis medžiagomis, dirbant su organizacijomis ir t.t.
Mokytis gali psichologai, psichoterapeutai, slaugytojai, ergoterapeutai bei kineziterapeutai, gydytojai-psichiatrai, vaikų ir paauglių psichiatrai, šeimos gydytojai, vidaus ligų gydytojai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, gydytojai neurologai bei vaikų ir paauglių neurologai.
Studijų trukmė – 1 metai arba 10 blokų po dvi auditorines mokymų dienas (po 8 ak. val. per dieną, 160 val. per metus). Mokymai vyksta paprastai kartą per mėnesį savaitgaliais Vilniuje arba Kaune (užsiėmimų skaičius kiekviename mieste priklauso nuo kursantų pasiskirstymo pagal regionus), tačiau esant nepalankiai situacijai dėl koronaviruso covid-19, perkeliami nuotoliniu (mokymai vyks Zoom platformoje).
Mokymų vadovas: dr. Julius Neverauskas, LSMU Neuromokslų institutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas.
Pirmasis mokymosi blokas planuojamas – 2021 sausio 23-24 dienomis.
Baigusieji kursą gaus LSMU Podiplominių studijų kurso baigimo pažymėjimą (160 val.).
Baigusieji studijas galės specialia tvarka tapti Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos (LĮGPA) patvirtintais Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytojais-instruktoriais.
Mokymų kaina už visas studijas – 832 eurai. Galima mokėti ir dalimis, t.y. 4 kartus po 208 eurų.
Norintieji dalyvauti studijose kviečiami užpildyti šią anketą [https://forms.gle/RirJiV8Zbsb3mVi77] arba registruotis el.paštu info@psichoterapija.info iki 2021 sausio 5 d.
Gavęs patvirtinimą dėl studijų kursantas turės iki 2021 m. sausio 15 d. pervesti stojamąjį mokestį už studijas 32 Eur į sutartyje su kursantu nurodytą sąskaitą (mokestis įeina į bendrą kainą).
Papildoma informacija telefonais +370 616 53444, +370 602 50142.
Informacija apie visus mūsų mokymus taip pat skelbiama svetainėje www.psichoterapija.info.
Daug informacijos apie Mindfulness metodikas bei Kognityvinę elgesio terapiją galite peržiūrėti ir susipažinti Youtube kanale – Psichoterapijos ekspertai – Žmogaus institutas.
_IŠSAMESNĖ INFORMACIJA APIE STUDIJAS_
Šiuo metu Kognityvinė ir elgesio terapija yra visuotinai pripažinta ir daugumoje valstybių vyraujančia ir viena iš nedaugelio įrodymais pagrįsta psichoterapijos forma. Jos naujosios metodikos, Įsisąmoninimu (angl. mindfulness) pagrįstos intervencijos yra vieni sparčiausiai pasaulyje populiarėjančių psichologinės pagalbos metodų, priskiriamos naujausios (vadinamosios trečiosios vystymosi bangos) kognityvinės ir elgesio terapijos kryptims. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad įsisąmoninimu pagrįstos intervencijos sėkmingai taikomos ne tik mažinant stresą ir lėtinį skausmą, bet ir pasikartojančios depresijos, nerimo sutrikimų, priklausomybių, valgymo ir asmenybės sutrikimų, netgi psichozių gydymui. Įsisąmoninimu pagrįstos intervencijos klinikinėje praktikoje jau įsitvirtino tokiose šalyse kaip JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, Italija, Skandinavijos valstybės, Kanada, Australija ir kt.
Studijų metu kurso dalyviai gaus visą svarbiausią teorinę medžiagą apie įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos principus, taikymo galimybes, efektyvumą ir naujausių tyrimų duomenis. Taip pat bus praktiškai mokoma svarbiausių įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos intervencijų, bei bus praktiškai nagrinėjami šių intervencijų taikymo įvairių sutrikimų atvejais aspektai.
Studijuodami šiame kurse jūs:
• Sužinosite, kas yra įsisąmoninimu (mindfulness) grįsti terapijos metodai ir kaip jie veikia.
• Susipažinsite su moksliniais įrodymais, pagrindžiančiais šių metodų efektyvumą.
• Įgysite žinių ir praktinių įgūdžių, kaip įsisąmoninimu grįstos intervencijos gali būti taikomos:
o medicinoje (gydant nerimo ir depresijos sutrikimus, piktnaudžiavimus ir priklausomybes, asmenybės sutrikimus ir somatines ligas),
o psichologijoje (didinant atsparumą stresui ir išvengiant jo pasekmių, gerinant prisitaikymą prie sudėtingų psichologinių ir socialinių situacijų bei sprendžiant problemas ir tvarkantis su iššūkiais, taip pat didinant kūrybingumą),
o organizacijose (didinant darbo našumą, kokybę, pasitenkinimą darbe),
o pedagoginės psichologijos veikloje (didinant mokymo ir mokymosi efektyvumą).
• Praktiškai išmoksite technikų, sudarančių įsisąmoninimo (mindfulness) metodo pagrindus.
• Gausite praktines rekomendacijas, patarimus ir atsakymus į iškilusius klausimus.
Baigusieji šias studijas galės specialia tvarka tapti LĮGPA (www.mindfulness.lt) patvirtintais Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo (Mindfulnes based stress reduction, MBSR) ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos (Mindfulness based cognitive therapy, MBCT) mokytojais-instruktoriais. Baigusiems universitetines studijas siekiant tapti MBSR/MBCT mokytojais-instruktoriais reikės:
1. ne trumpiau nei 1 metus laiko būti Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos nariu (juo galima tapti jau dabar);
2. papildomai baigti 8 dienų mokymus (2 blokai po 3 dienas ir vienas 2 dienų blokas);
3. pademonstruoti praktinius įgūdžius pravedant grupinius užsiėmimus ir apibendrinant savo praktinę patirtį raštu;
4. savo žinias ir įgūdžius taikyti praktikoje.
Norinčiuosius tapti Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos nariais kviečiame rašyti el.paštu info@psichoterapija.info arba skambinti tel. +370 616 53 444 (Gailutė Siucilienė) ir pateikti prašymą Asociacijos valdybai. Stojimo į asociaciją mokestis – 19 eurų, metinis mokestis – 19 eurų.

admin
ligpainfo@gmail.com