Sekite mus socialiniuose tinkluose:

Kvietimas dalyvauti tyrime: MBSR ir asmenybės charakteristikos

Mieli kolegos, esame itin dėkingi Mindfulness mokytojams, vis dar aktyviai besidalinantiems nuoroda į mūsų atliekamą tyrimą „8 savaičių MBSR programos poveikis dalyvių gyvenimo kokybei: asmenybės charakteristikų vaidmuo“. Kol kas turime 32 respondentus, tačiau atsižvelgiant į tiriamųjų specifiškumą, tai neblogi skaičiai! Ilgainiui tikime, kad pasieksime 200-250, o apibendrintais rezultatais galėsime praturtinti ne tik mokslinę, bet ir mūsų praktikų bendruomenę.

Kuo tyrimas svarbus ir naujas? Nors tarptautinėje mokslinėje literatūroje jau yra randama, nors ir negausiai, tyrimų apie asmenybės ypatumus ir jų sąsajas su dėmesingu įsisąmoninimu pagrįstų intervencijų veiksmingumu, tačiau mūsų žiniomis, nėra dokumentuotos informacijos apie naujai suformuotų TLK-11 asmenybės charakteristikų galimą vaidmenį dėmesingu įsisąmoninimu pagrįstų intervencijų efektyvumui, ypač kalbant apie su gyvenimo kokybės pokytį prieš ir po MBSR programos. Apskritai nuo šių metų įsigaliojus naujajam TLK-11, buvo įvesti radikalūs pokyčiai apibrėžiant asmenybės charakteristikas ir būtent šis tyrimas turės potencialo prisidėti prie Mindfulness ir TLK-11 asmenybės modelių tyrimų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Labai kviečiame ir toliau aktyviai dalintis tyrimu su savo MBSR dalyviais. Daugiau informacijos apie tyrimą ir nuoroda į jį kas mėnesį Jums siųsime bendruoju LĮGPA paštu.

Julija Gečaitė-Stončienė
gecaite.julija@gmail.com